Гідроізоляція на стадії нового будівництва за технологією Пенетрон
Гідроізоляція об'єктів на стадії нового будівництва
Будівництво нового об'єкта має мати відповідальний підхід від закладки фундаменту до пристрою покрівлі ще на стадії проєктування. Якщо взяти статистику наших виконаних об'єктів, то 70% — це ремонт гідроізоляції об'єктів, що здаються в експлуатацію, не старше ніж 1 рік. Здавалося б, як? Це ж нове, побудоване?
Причиною тому є те, взяте з життєвого досвіду:
- Неправильне рішення вибору вигляду гідроізоляції заглиблених конструкцій ще на стадії проєктування. Наприклад, вибране рішення обмазкової бічної гідроізоляції в умовах підвищеного рівня ґрунтових вод. Результат: через неправильний розрахунок гідростатичного підпору відбувається затоплення підвальних приміщень, неможливо експлуатувати приміщення. Зазвичай винних у цій ситуації не знайти.
- Економія завдяки зниженню вартості гідроізоляції під час будівельних робіт. Багатьом знайома ситуація, коли зміну на гідроізоляційні роботи і матеріали явно зменшують, не надаючи цьому всієї серйозності наслідків. Наприклад, проєктувальник передбачив комплекс гідроізоляційних заходів за технологією виробника гідроізоляційних матеріалів. Служба замовника шукає аналог помішувачі або змінюють технологію на дешевшу, щоб здешевити зміну на будівництво (наприклад, обмазати бітумом або матеріалом за копейки). Результат: відмова працездатності гідроізоляційного шару через брак технології гідроізоляції заглиблених конструкцій комплексу, що будується. Виною всього сам замовник, а точніше служба замовника.
- Порушення технології гідроізоляції підземних споруд. Це найпоширеніша помилка — людський чинник. Наприклад, у проєктах заложен гарний матеріал для гідроізоляції, але це питання повеселили на "дю В" з бригади бетонників, який цього ніколи не робив. Обмазал матеріалом і забув. Але, за технологічною мапою, крім просто обмазати, необхідно було виконати низку важливих заходів, які "дія В" проігнорував. Результат: затоплене приміщення, яке вимагає ремонту + несприятливе ставлення до передбаченої технології, оскільки воно не працює.
Нижче наведу приклади з огляду об'єктів:
Фото 1. Паркінг бізнес-центру в Дніпр. Затоплення атмосферними опадами. Причина: немає технології гідроізоляції паркінгу
Фото 2. Елітний житловий комплекс у дніпр. Кімната водовчена. Затоплення ґрунтовими водами. Немає комплексної гідроізоляції всіх вузлів.
Фото 3. Затоплення ґрунтовими водами технічного поверху багатоквартирного житлового комплексу в р. Дніпр по ул. Набережна Перемоги. Причина. Немає гідроізоляції. Обмазовано бітумом.
ЯК ПЕРЕМОЖАТИ ПРОБЛЕМ З ЗАТОПЛЕННЯМ МІСТЬ!?
Ми пропонуємо замовникам, генеральним поспіль наш продукт "Гідроізоляція на стадії будівництва" від проекту до результату.
Компанія "Служба гідроізоляції" спеціалізується на виконанні робіт гідроізоляції будівель і споруд від 2008 року. Завдяки нашому досвіду ми розробили продукт Гідроізоляція на початковому етапі будівництва, який містить таке:
1. Розроблення вузлів гідроізоляції на стадії проєкту.
2. Складання локальної калькуляції на гідроізоляційні роботи та узгодження обсягів
3. Складання договору поспіль про виконання гідроізоляційних робіт із гарантією
4. Виконання гідроізоляційних робіт
Відтоді хочу докладніше розповісти про виконання робіт.
Перший етап. Гідроізоляція фундаментальної плити за допомогою добавки до бетону Пенетрон Адмікс
Для гідроізоляції фундаментальної плити ми використовуємо добавку у бетон Пенетрон Адмікс, яка робить бетон водонепроникним, здатним витримати тиск води в 200 метрів водяного стовпа (W20). Пенетрон Адмікс надає бетону ефект "Самозагойдування мікротріщин", завдяки цьому термін експлуатації гідроізоляції дорівнює терміну експлуатації бетонної плити. Пенетрон Адмікс повністю виключає використання горизонтальної рулонної гідроізоляції й заощаджує час на пристрій фундаментальної плити поцілом.
Другий етап. Герметизація робочих швів бетонування.
Робочий шов бетонування дуже вразливе місце для протікання води в приміщення. Для герметизації цих місць ми використовуємо саморозширювальний джгут Пенал. Під час контакту з водою шнур розширюється в об'ємі вшестеро, у такий спосіб заповнюючи всі тріщини та порожнечі.
Третій етап. Гідроізоляція стін
Гідроізоляцію стін ми виконуємо за таким самим принципом, як і гідроізоляцію фундаменту — за допомогою добавки до бетону Пенетрон Адмікс. Після застигання бетонної суміші та зняття стінової опалубки необхідно виконати герметизацію отворів від опалубки, ми це робимо за допомогою матеріалу Пенекрит. Хочу зазначити дуже важливий плюс! Після герметизації отворів від опалубки можна виконувати зворотне відсипання ґрунту! Це дає змогу заощаджувати час на загальне будівництво. Нагадування, що використання добавки в бетон Пенетрон Адмікс повністю виключає будь-яку іншу обмазкову або рулонну гідроізоляцію.
Підвівши підсумок. Яку вигоду отримує замовник, використовуючи нашу послугу "Гідроізоляція на етапі будівництва"?
- Виконання робіт надійним підрядчиком із навченим персоналом з використанням найефективнішої технології гідроізоляції Пенетрон.
- Економію часу на загальне будівництво завдяки скороченню непотрібних робіт у разі використання рулонної гідроізоляції або будь-якої іншої.
- Сухе та герметичне приміщення на ВЕСЬ СРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
- Багаторічна гарантія від ТОВ "Служба гідроізоляції" зактом поспіль з видаванням усієї виконавчої документації.
Для отримання додаткової інформації дьмите кнопку "Перетелефонуй мені" або можете зателефонувати в відділ продажів +38 (067)509-14-64
Користувацькі характеристики | |
---|---|
Тип споруди | Басейн, Бетонна ємність, Гідротехнічна споруда |
Термін служби гідроізоляції | Необмежений |
Гарантія на виконані роботи | 10 років |
Виды гидроизоляции | Проникающая |
Материал элемента, сооружения | Бетон |
Элементы здания | Подвал, Пол, Стена, Фундамент |
- Ціна: від 100 ₴/кв.м