Продавець ТОВ "Служба гідроізоляції" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
34 відгуків
Служба гідроізоляції
Гідроізоляція пожежного резервуара, бетонних резервуарів для зберігання води, фото 1

Гідроізоляція пожежного резервуара, бетонних резервуарів для зберігання води

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроізоляція пожежного резервуара

Пожежні ємності та резервуари для зберігання води — це дуже відповідальні споруди як у системі пожежогасіння, так і в питному водопостачанні. Негерметичність резервуара приносить багато проблем і може призвести до неминучих наслідків. На сьогодні вимоги до пожежної місткості передбачають наявність і придатність до експлуатації пожежної ємності.

Причини водостійкості бетонних резервуарів. 

На багатьох підприємствах є є ємності для пожежогасіння, що залишилися у спадок з радянських часів. Естественно, термін експлуатації такої споруди давно пройшов і для відновлення герметичності бетонного резервуара будуть потрібні немалые витрати. Для початку, необхідно визначити стан конструктиву, наявність тріщин, корозії тощо, іншими словами провести обстеження пожежного резервуара. Основні місця витоку води — це стики та примикання бетонних елементів, що властиво для збірних залізобетонних резервуарів, робочі шви бетонування, недовібровані дефектні ділянки в монолітних конструкціях, неправильний підбір компонентів бетонної суміші, що призводить до високої проникності бетону, місця проходів інженерних комунікацій тощо. Нездатність експлуатувати ємність для зберігання води призводить до неробоспроможності всієї основної системи пожежогасіння. Наслідки можуть бути неминучими.

Фото. Приклади дефектів негерметичних резервуарів.

Пожарный резервуар

Недовибрированный бетон

Технологія ремонту гідроізоляції старого резервуара зберігання води мало чим відрізняється від того, що застосовується під час ремонту відносно нових бетонних резервуарів системи пожежогасіння. Основна мета проведення ремонтних робіт — це відновлення герметичності пожежника. 

Компанія "Служба гідроізоляції" для гідроізоляції гідротехнічних споруд використовує матеріали проникної дії системи "ПЕНЕТРОН". Завдяки унікальним властивостям цієї технології можна відновити не тільки герметичність бетонної чаші резервуара, а й істотно продовжити термін експлуатації бетонної конструкції.

Технологія гідроізоляції гідротехнічних споруд матеріалами Пенетрон застосовний не тільки під час ремонту наявних резервуарів, а й для гідротехнічних споруд, що знову будуються. Основні переваги цієї технології — це підвищення безпосередньо властивостей бетону, як-от: водонепроникність, морозостійкість, міцність, стійкість до дії кислот, лугів, нафтопродуктів, агресивного середовища в межах Рн 3-11, придбання бетоном властивості, як-от самозалікування мікропор і тріщин у бетоні, розкриттям приблизно 0,4 мм, що неодмінно іншим типам гідроізоляції. Основний принцип цього матеріалу в тому, що він проникає вглиб бетону на 500 мм роблячи його повністю водонепроникним.

Дивіться відео "Як працює Пенетрон" на нашому YouYube каналі "Служба гідроізоляції"

ЕТАПИ РОБОТ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ЖАРНОГО РЕЗЕРВУАРА:

Після обстеження бетонного резервуара з огляду на особливості конструктиву визначає порядок виробництва робіт.

Підготовка поверхні

Найскладніша в гідроізоляції бетонних конструкцій — це етап підготовчих робіт. Необхідно демонтувати всю обробку та поверхневий шар бетонної гідротехнічної споруди. Очистити поверхню від залишків цементного молока, оздоблювальних матеріалів. У місцях примикання стін резервуара з днищем виконати шпабу П-подібної форми та очистити. Таку ж операцію необхідно зробити з робочими швами бетонування. Очистити від сміття резервуар і промити водоструменевою установкою. Матеріали системи Пенетрон наносяться тільки на добре промиту, вологу поверхню.

Фото. Нарізка П-подібних штраб у місцях примикання стін із дном резервуара.

Примыкание стен с фундаментом

Герметизація швів, стиків, робочих швів бетонування

Після пристрою штроб уздовж примикання, порожнину очищається, зволожується й укладається матеріалом Пенекрит. Пінекрит досить міцний матеріал, швидко схоплюється, має дуже високу адгесію, стає одним цілим із бетоном, створюючи монолітну конструкцію без тріщин і швів.

Фото. Штаба 25х25 мм під Пенекрит

Штраба под Пенекрит

Фото. Штара зафарбована матеріалом Пенекрит

Оброблення бетонних поверхонь матеріалом Пенетрон. Догляд за поверхнею

Коли всі шви укладені матеріалом Пінекрит, беріться до завершального етапу робіт — нанесення складу Пенетрон на мокру бетонну поверхню. Пенетрон наноситься пошарово (2-шара), перерва між нанесенням не регламентується, наносити другий шар потрібно на перший шар, що трохи зхопився. Перед нанесенням обов'язково зволожити бетон для того, щоб матеріал проник вглиб бетону якомога раніше. Упродовж 14 днів поверхню необхідно зволожувати багаторазово.

Для додаткової консультації звертайтеся до технічного консультанта за номером +380675091464

Також ми є у Facebook

 

Користувацькі характеристики
Тип спорудижитловий комплекс, Басейн, Бетонна ємність, Гідротехнічна споруда, Міст, Фонтан
Типи гідроізоляціїПроникальна
Матеріал елемента, спорудиБетон, Цегла
Основні атрибути
Елементи будівліПідвал, Стать, Стена, Фундамент
  • Ціна: від 350 ₴/кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner